Życie na instagramie
#1
[Obrazek: oko-instagram.jpg]


Żyjemy w czasach, gdzie media społecznościowe zawładnęły światem. Obserwujemy konta naszych przyjaciół, blogerów oraz sławnych ludzi. Lubimy obserwować czyjeś życie i porównywać je do swojego. Czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy, że w te wszystkie cudowne zdjęcia są udawane i tak naprawdę w ich życiu nie jest tak kolorowo, jak nam się może wydawać.
Osoby, które obserwują ludzi na Instagramie czasami mogą popaść w depresję oraz w liczne kompleksy. Codziennie możemy zaobserwować tam pół nagie kobiety, które prężą swoje ciało do obiektywu. Dziewczyny, które mają troszkę krągłości, obserwują inne przepiękne ciała i popadają w depresję. Patrzą na swoje ciało i widzą dużo niedoskonałości, którymi bardzo zaczynają się przejmować, co doprowadza do smutku i przygnębienia. Czy osoby na Instagramie wyglądają tak jak na zdjęciu?
Oczywiście, że nie. Robią sobie zdjęcia idealnego wyglądu, a przecież nikt nie jest idealny. Codziennie mamy różnego rodzaju wypadki, które zdarzają się nam w życiu np. oblanie się kawą, kłótnia z mężem czy też zepsuty samochód.
Niektóre osoby na Instagramie udają tylko jakie mają cudowne życie, by poczuć się lepszym od innych. Nikt na świecie nie ma takiego cudownego życia, jakie jest na Instagramie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Życie na instagramie - przez Grzegorz - 02-25-2022, 04:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości